Hakkımızda

Bahçe Mobilyaları, Balkon Mobilyaları, Ev mobilyaları, Ahşap Mobilya, Plastik Mobilya, Rattan Mobilya, Bambu Mobilya

         Green Garden Ev ve Bahçe Mobilyaları, 2003 Nisan ayından itibaren Endonezya ve Birmanya (Burma) adasının yağmur ormanlarında yaşayan; Su sümbülü, Nilüfer yaprağı, Muz Lifi, Bambu, Iroco, Doğal Rattan, Teak ağaçlarından fabrikasyon veya el yapımı olarak imal edilmiş olan Salıncak, Şezlong, Masa grupları, Yemek grupları, Bahçe sandalyeleri, Bahçe Masaları, Koltuk, Sandalye, Oturma grupları, Mutfak mobilyaları , Şemsiye, Duşluk, Bar , Restaurant , Kafe ve Otel Mobilyaları, Hamak, Kamelya, Yer karoları,Servis arabaları, Dinlenme koltukları, Mutfak mobilyaları, Antik iç mekan ev mobilyaları, Balkon Mobilyaları , Ev , Bahçe aksesuarları ve alüminyum iskeletli plastik örgüden el yapımı olarak imal edilen plastik rattan mobilyalar ile tüm bahçe, veranda, teras, havuz, balkon mobilyalarını dünya markası olan üretici firmalardan ithal ederek, Bursa ve Bodrum mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunup, bu mağazalarından toptan veya parekende olarak satışını yapmaktadır.

       Green Garden koleksiyonunda, yaklaşık 4200 çeşit ürün bulunmakta olup, bu ürünlerinin tamamına 5 yıl garanti vermektedir.Satışını yaptığı ürünlere bakım, onarım ve teknik servis hizmetini de müşterisinin yerinde veya merkezinde vermektedir.

         İthalatını yapmış olduğu, Ev mobilyaları, Balkon mobilyaları ve Bahçe Mobilyaları ile tüm Ev aksesuarlarının tamamı doğal hava şartlarından ( güneşten, yağmurdan, kardan ) etkilenmezler. Green Garden ‘ın DÖRT MEVSİM BAHÇE KEYFİ olan sloganından da anlaşılabileceği gibi , doğal hava şartlarında etkilenmeden, severek yıllarca kullanabileceğiniz ürünleri yılın 12 ayı Green Garden Mağazalarından temin edebilirsiniz.

         Orjinal tasarımları, ürün kalitesi ,konforu, fiyatı ve estetiği ile Green Garden tüm bu ev, mutfak ,balkon ve bahçe de kullanabileceğiniz mobilya ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.. İster doğal ahşaptan, İster hasırın sıcaklığından ya da hiç bakım gerektirmeyen sentetik materyalden yemek ve oturma gruplarıyla Green Garden’da her zevke ve ihtiyaca göre bir ürün bulabilirsiniz.

       Ahşap bahçe mobilyalarını birbirinden farklı seçeneklerle balkonlara ve bahçelere taşıyan Green Garden, kalite ve uygun ödeme avantajlarıyla yaz sezonuna çok iddialı bir giriş yaptı.

       Bursa’da 13 yıldır ahşap ev, teras, otel, kafe, restoran, veranda, havuz, balkon, bahçe mobilyaları ve aksesuarları ticareti yapan Green Garden, bu sene de çok hareketli bir dönem geçiriyor.
“Türkiye’nin en büyük bahçe mobilyaları teşhir alanı bulunan mağazalarımızda  (3 .350 m2 de)   Mudanya yolu ve İzmir yolu üzerinde bulunan mağazalarında, bambu, teak, iroco, yellow balau, meranti, nihota, grandifolyo,robinia, ladin, larex, su sümbülü, nilüfer yaprağı, plastik (sentetik) ve doğal rattan malzemelerinden imal edilmiş 6 bin 400 çeşit ürün bulunmaktadır” . Green Garden’a gelen müşterilerin ev ,balkon  ve bahçe mobilyalarının yanı sıra şemsiye, duşluk, oturma grupları, yemek grupları, mutfak masaları, salıncak, hamak,komidin,yapay çiçek,hey boyda dolaplar , dresuar,sehpalar, josefin, zigon sehpalar, tablolar, aydınlatma, aynalar, yer karoları, saksı gibi A’dan Z’ye her ürünün bulunmaktadır.
       GREEN GARDEN da, bu sezon insanlar plastik (sentetik) rattan mobilyalar yerine doğal malzemeden imal edilmiş  yani su sümbülü, doğal rattan, bambu, iroco ve teak ağaçlarından imal edilen ürünleri tercih etmektedirler.

YAŞAYAN AĞAÇLAR

       Doğal yağmur ormanlarında yetişen su sümbülü, rattan, bambu, teak ve iroco ağaçlarından üretilen ahşapların ölümsüz olduğunu ve işlense bile yıllarca her ortamda yaşayabildiğini kaydeden yetkililer,  2-3 yıldan bu yana beyazın ön planda olduğunu ancak bu sezon kahverengi renklerin hâkim olduğu ürünlere dönüşün başladığını söylediler. Green Garden’ın Endonezya’da bulunan atölyesinde 600 kişinin el emeği sonucu ortaya çıkan ürünler,50 yıla kadar yaşayabilen çok uzun ömürlü ürünlerdir..
       “Çin’de üretilen ürünlerde, dönüşümlü plastikten yapılmış poly rattan kullanıldığından, içlerinde kanser yapan birçok madde bulunmaktadır. Bunlar da cilt ve gırtlak kanserlerine sebep olan maddelerdir. Bu dönüşümlü plastikten imal edilen ürünler çok ucuz olduğu gibi 1 ya da maksimum 2 sezon kullandıktan sonra plastikleri ve iskeletleri parçalanmaktadır. Bu tip özellikleri taşıyan ürünleri satın alırken çok dikkatli olunmalıdır. 12 yıldır satış yaptığımız ürünlerin arızaları ya da bozulmaları yüzde 1 bile değildir. Ahşapta ve doğal ürünlerde aksine hiçbir şekilde arıza olmamaktadır. Bizim ürünlerimizle diğer rakip firmaların sattığı ürünler arasında kalite ve dayanıklılık konusunda çok ciddi farklılıklar vardır”  dedi.

HER FİYATTAN ÜRÜN VAR

       Green Garden’ın fiyat politikası, her ailenin bütçesine uygun, kaliteden ödün vermeden çok çeşitli ürünler sunmaktır., Plastik rattan ürünlerde fiyatların 750-1000 liradan başlayıp 7 bin liraya kadar çıktığını, doğal ürünlerin ise 1.500  liradan başlayıp, 10 bin liraya kadar alıcı bulduğunu belirtti. Bu yıl doğal  rattan, teak  ve iroco oturma grupları ile masa gruplarının daha çok tercih edilmektedir. “Salıncaklar bu sene çok moda. Çok özellikli ahşaplarının yanı sıra minderlerinde leke tutmayan ve solmayan kumaşlar kullanıyoruz. GREEN GARDEN’ın tüm mobilyaları sokakta,balkonda,bahçede, sıcak ve soğukta 24 saat yaşayan mobilyaladır. Kar, kış, kırağı, çiğ, fırtına ,yağmur gibi doğal hava şartşları ürünlerimize etki etmez. Zaten firmamızın  sloganı da    DÖRT MEVSİM BAHÇE KEYFİ dir.Özel eğitilmiş kalifiye elemanlara sahip 7/24 bakım ve teknik servisimiz bulunmaktadır. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi salıncak ve şemsiyelerde de 5 yıl garantimiz vardır ” şeklinde konuştu.

Green Garden Ev Balkon ve Bahçe Mobilyaları