Bizden Haberler

Bahçe Mobilyaları, Balkon Mobilyaları, Ev mobilyaları, Ahşap Mobilya, Plastik Mobilya, Rattan Mobilya, Bambu Mobilya

Teak (Tik) Mobilya Bakımı

Teak (Tik) Mobilya Bakımı
Sektöründe öncü firmamız satış sonrası hizmetlerini devam ettiriyor. Teak başta olmak üzere ahşap mobilya bakımlarınızı profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Teak Mobilya:

Teak ağacından yapılan mobilyalar her zaman bir prestij göstergesi olmuştur. Sudan etkilenmeme özelliği ile dikkat çeken teak ağacı, Dünya'da az yetişen bir türdür. 

En kaliteli Teak'ler Endonezya'da yetişir. Bu nedenle mobilya üretmek için yetiştirilen teak ağaçları devlet kontrolünde kesilir ve kesilen ağaçların yerine mutlaka yenileri dikilir. Teak yaşayan bir ağaçtır ve bu nedenle korunmaktadır. 

Sezon başlarında bakım yağları sürülen teak mobilyalar uzun yıllar orjinal renklerini korurlar. Aksi taktirde ürünler zaman içinde grimsi bir renk alırlar. Bu durum ağacı yıpratmaz sadece rengini değiştirir. Elbette ki bu durum prestij kaybına yol açmaktadır. Teak mobilyaların dış mekanda kullanılan en prestijli ürün olduğunu göz önüne alırsak siz değerli müşterilerimizin de en az bizim kadar ahşap mobilyaların bakımına özen göstereceğinize inanıyor ve sizi teak mobilyalarınız başta olmak üzere diğer ahşap mobilyalarınızın bakımlarını da Green Garden Mobilya'nın profesyonel kadrosuna teslim etmeye davet ediyoruz.

Biz 7/24 teknik servis desteği ile yıllardır hizmetinizdeyiz ve sizin güveninizle uzun yıllar daha hizmet vereceğiz.....

İyi günlerde çalışmak dileğiyle....

Tüm Haberler