Bizden Haberler

Bahçe Mobilyaları, Balkon Mobilyaları, Ev mobilyaları, Ahşap Mobilya, Plastik Mobilya, Rattan Mobilya, Bambu Mobilya

Balkon Mobilyaları ve Bahçe Mobilyalarında seçimin önemi

Balkon Mobilyaları ve Bahçe Mobilyalarında seçimin önemi
Kaliteyi bahçenize taşıyın...DÖRT MEVSİM BAHÇE KEYFİ sadece GREEN GARDEN ile yaşanır. (Türkiye’nin en büyük balkon ve bahçe mobilyaları teşhir alanı GREEN GARDEN’ dadır. )

Ahşap bahçe mobilyalarını birbirinden farklı seçeneklerle balkonlara ve  bahçelere taşıyan Green Garden, kalite ve uygun ödeme avantajlarıyla yaz sezonuna çok iddialı bir giriş yaptı.

 

Bursa’da 12 yıldır ahşap ev ,teras ,otel, cafe,restaurant ,veranda ,havuz,balkon, bahçe mobilyaları ve aksesuarları ticareti yapan Green Garden, bu sene de çok  hareketli bir dönem geçiriyor. Firmanın sahibi Sedat Serdar  Türkiye’nin en büyük bahçe mobilyaları  teşhir alanında (2.850 m2)  bulunan Mağazamızda bambu, teak, iroco, yellow balau,meranti,robinia,ladin,larex,su sümbülü,nilüfer yaprağı, plastik ve doğal rattan  malzemeleriden imal edilmilş 4 bin 200 çeşit ürün bulunmaktadır. diye konuştu. Green Garden’a gelen müşterilerin  ev ve bahçe mobilyalarının yanı sıra şemsiye, duşluk, oturma grupları,yemek grupları, mutfak masaları,salıncak, hamak, dolap, dresuar, josefin, zigon sehpalar,tablolar,aydınlatma,aynalar,yer karoları, saksı gibi A’dan Z’ye her ürünü bulunduğunu belirten Salih Sedat Serdar, bu sezon insaların plastik rattan yerine doğal malzemeye yani su sümbülü, doğal rattan, bambu ve teak ağaçlarından imal edilen ürünleri tercih ettiğini ifade etti.

YAŞAYAN AĞAÇLAR

Doğal yağmur ormanlarında yetişen su sümbülü, rattan, bambu, teak ve iroco ağaçlarından üretilen ahşapların ölümsüz olduğunu ve işlense bile yıllarca yaşayabildiğini kaydeden Sedat Serdar,  2-3 yıldan bu yana beyazın ön planda olduğunu ancak bu sezon kahverengi renklerin hakim olduğu ürünlere dönüşün başladığını söyledi. Green Garden’ın Endonezya’da bulunan atölyesinde 600 kişinin emeği sonucu ortaya çıkan ürünlerin 45 ile 50 yıla kadar uzun ömürlü olduğunu da anlatan Serdar, “Çin’de üretilen ürünlerde , dönüşümlü plastik kullanıldığından , içlerinde kanser yapan insan sağlığına zararlı birçok madde bulunmaktadır. Bunlar da cilt ve gırtlak kanserlerine sebep olan maddelerdir. Bu dönüşümlü plastikten imal edilen ürünler çok ucuz olduğu gibi 1 yada maksimum 2  sezon kullandıktan sonra plastikleri ve iskeletleri  parçalanmaktadır. Bu tip özellikleri taşıyan ürünleri satın alırken çok dikkatli olunmalıdır.  12 yıldır satış yaptığımız ürünlerin arızaları yada bozulmaları %1 bile değildir. Ahşapta ve doğal ürünlerde  aksine hiçbir şekilde arıza olmamaktadır. Bizim ürünlerimiz ile diğer rakip firmaların sattığı ürünler arasında kalite ve dayanıklılık konusunda çok ciddi farklılıklar vardır ”  dedi. Zaten onların sadece fiyatları ucuz olduğu için tercih edilmektedirler.Bizim firma olarak politikamız da, öncelikle insan sağlığını ve doğayı koruyan ürünler üretip, saygıdeğer müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

HER FİYATTAN ÜRÜN VAR

Green Garden’ın fiyat politikasıyla ilgili bilgiler aktaran firma sahibi Sedat Serdar, plastik rattan ürünlerde fiyatların 750-1000 liradan başlayıp 27.000 liraya kadar çıktığını, doğal ürünlerin ise 2 bin liradan başlayıp 30.000 liraya alıcı bulduğunu belirtti. Bu sene bambu,doğal rattan ve iroco ağacından imal edilmiş masa, sandalye,  oturma grupları ve  masa gruplarının daha çok tercih edildiğini söyleyen Serdar, “ Ahşap Salıncaklar “ ve “ Ahşap hamaklar “ bu sene çok moda. Çok özellikli ahşaplarının yanı sıra minderlerinde leke tutmayan ve solmayan  kumaşlar kullanıyoruz. Ben bu mobilyalara  sokakta ,sıcak ve soğukta yaşayan mobilyalar diyorum. Kar, kış, fırtına dinlemiyor.Özel eğitilmiş kalifiye elmanlarına sahip 7 / 24 bakım ve teknik servisimiz bulunmaktadır. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi Salıncak ve şemsiyelerde de  5 yıl garantimiz vardır ” şeklinde konuştu.

Tüm Haberler